Posts tagged with "vatan"


VatTheFest – Notebook Festivali

Türkiye’de teknolojik ürün hipermarketleri arasında açık ara önde olan Vatan Bilgisayar notebookların artık bir tarz olduğunu ve herkesin notebook ile seyahat edip, internetten kopmadan yaşamaya başladığını söyleyip; insanların notebook sahibi olabilmesi için 2009 Aralık ayından beri Türkiye’nin her yerinde Vatan Notebook adı altında notebook mağzaları açıyor.

Emin adımlar ile yoluna devam eden Vatan Bilgisayar Yeşilköy Pazarı’nda açtığı tezgahta “Gel vatandaş, notebook’a gel!” diye bağırdıktan sonra şimdi de “Notebook benim için bir yaşam tarzıdır!” diyen herkesi bir araya toplamak için 15 Eylül 2010 günü Istanbul Sortie‘de VatTheFest adı altında bir parti düzenliyor. Suat Ateşdağlı’nın DJ’lik yapacağı partide notebook ödüllü yarışmalar, gösteriler ve sürprizler olacakmış.

Parti biletleri Vatan Bilgisayar mağzalarından, internet sitesinden 8 Eylül 2010 tarihinde satışa sunulacak ve parti günü de girişte alınabilinir.

Bilet satın almak için buraya, Partinin Facebook Sayfası için buraya, Vatan Notebook sitesine göz atmak içinse buraya tıklamanız yeterlidir :)